Benden Eleştiriler Oyun Yaşamdan

Uzun Bi Süre ?

Uzun bi süre… Yazamadım.. Belkide yazmak iştemedim.. Kim bilebilir ki ?..  Harbi uzun olmuş ya (29gün) (30diyek) iş güç derken bayadır yazı yazamadım playstation* sektörüde yorucu oluyormuş o oyun çıktı yok bu oyun çıktı.. “hadi koştur..” “nereye ?” “yeni oyun çıktı onu almaya..”

Bu aylarda yeni oyun ayı mübarek çık babam çık, çık babam çık, nereye kadar gitcek hiç bilmiyorum ? he bide jailbreak* çıktı mertlik öldü.. Ne teknoloji be  takıyosun USB ye makina kırılıyor, atıyorsun harddisk’e oyunları iştedigini oyna ohhh…. Tabi hersey bukadar güzel değil ONLİNE oynanamıyor ve belli bi versiyondan yukarsında jailbreak çalışmıyor, o versiyonu iştiyen oyunları kırılmış makinede oynayamıyorsunuz.. “ne kaldı geriye ? ” okadarda güzel degilmiş yani.. Bi tek PS kafeler için avantajlı oyun alma ,ve oyun tak çıkar derdinden kurtuluyorlar okadar..

Bu aralar “Black opsssss!”* var başımda, bekle bekle nereye kadar cumartesi’den beri gelcek diyebekliyoz hazır! bi gelmedi 🙂 ama çıkış tarihi olan 9 kasımdan önce bizde olucak isallah 😀 Call Of Duty Black Ops *… Call of duty serisinin 7.ci oyunu bakalım nasıl olucak incelemek lazım..

“Black Eyed Peas – Wheres is the Love” bu sarkı B.E.P’in en sevdiğim şarkısı ve sizinle paylaşmadan geçemedim.. iyi dinlemeler..

Sonuç olarak 29günlük bi ara ve dönüş, Devamı gelcek .. 🙂

1 Comment

Yorum yap :)